Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Toyota wymusiła pierwszeństwo i kierowca będzie miał wyrzuty sumienia do końca życia, jak również ewidentnie popełnił przestępstwo. Motocyklista może i jechał za szybko, ale gdyby przeżył to najwyżej dostałby za to mandat, natomias wina leży po stronie kierowcy auta. Poza tym dzisiaj do Lublina nazjeżdżała się cała masa niedzielnych kierowców. Po drogach jeździło się srasznie, co chwile ktoś wymuszał pierwszeństwo. Niestety ludzie ze wsi nie mający rond czy skrzyżowań nie powinni przyjeżdżać do miasta, bo to dla nich jest zbyt abstrakcyjna sytuacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tam powinien być zakaz skrętu dość często tamtędy jeżdżę i ci co chcą skręcić w Sądową nie raz wymuszają pierwszeństwa lub tak blokują ruch że nie da rady przejechać szkoda tylko Motocyklisty [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx napisał:
A Ja mam nadzieje że pójdzie siedzieć na kilka lat, może to go nauczy szacunku do innych uczestników ruchu!, a Ciebie wziął bym za mordę i w tej kałuży krwi bym Cie cisnął żebyś poczuł co to znaczy śmierć niewinnego człowieka, powtarzam niewinnego! bo to nie on wymusił pierwszeństo tylko ten deb*** z toyoty!
może i niewinny ale głupi jak cholera, bo po mieście jeździ się 50km/h teoretycznie, ale i tak nie więcej niż 70. ten tu jechał grubo ponad setkę. jeśli ktoś taki jeździ z taką prędkością po mieście, do mądrych nie należy. powiem więcej, jeśli ktoś takich broni w dodatku, również do mądrych nie należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCĘ ZOBACZYĆ TRUPA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCĘ ZOBACZYĆ TRUPA!!! To siądź na motocykl i jedź 200 km/h na zakręcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
może i niewinny ale głupi jak cholera, bo po mieście jeździ się 50km/h teoretycznie, ale i tak nie więcej niż 70. ten tu jechał grubo ponad setkę. jeśli ktoś taki jeździ z taką prędkością po mieście, do mądrych nie należy. powiem więcej, jeśli ktoś takich broni w dodatku, również do mądrych nie należy
co ty pleciesz, jaki niewinny?? palant, który ma w du*** przepisy, zasuwa z prędkością dużo ponad obowiązujące prawo to nie niewinny człowiek ale przestępca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zna imię ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy was ludzie popier***iło? Jakim prawem oceniacie Motocykliste[*]? Prawo jest takie samo dla wszystkich, obojętnie czy to samochód czy motor! KTO WYMUSIŁ PIERWSZEŃSTWO? Motocyklista czy ten je***y kierowca Toyoty? Ktoś pisze o wyrzutach sumienia? POWINIEN IŚĆ SIEDZIEĆ! ZABIŁ INNEGO UCZESTNIKA RUCHU! Ktoś pisze: na pewno nie jechał (przepisowych) 50 km/h. Jeśli tak piszesz to albo nie masz prawa jazdy i nigdy nie jeździłeś albo tak zazdroscisz dwóch kółek bo nie wierze żebyś sam jeździł PRZEPISOWYMI 50cioma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie niby pisze że ponad 100 jechał ? Do kościoła prymitywy lubelskie nie szanujące ludzkiego życia To nie byłą kwestia " nie widziałem" tylko kwestia "zdąrze przed nim przejechać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie "trn"...dokładnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styrek napisał:
Czy was ludzie popier***iło? Jakim prawem oceniacie Motocykliste[*]? Prawo jest takie samo dla wszystkich, obojętnie czy to samochód czy motor! KTO WYMUSIŁ PIERWSZEŃSTWO? Motocyklista czy ten je***y kierowca Toyoty? Ktoś pisze o wyrzutach sumienia? POWINIEN IŚĆ SIEDZIEĆ! ZABIŁ INNEGO UCZESTNIKA RUCHU! Ktoś pisze: na pewno nie jechał (przepisowych) 50 km/h. Jeśli tak piszesz to albo nie masz prawa jazdy i nigdy nie jeździłeś albo tak zazdroscisz dwóch kółek bo nie wierze żebyś sam jeździł PRZEPISOWYMI 50cioma!
mam prawo jazdy od ponad 20 lat, jeżdżę powyżej 50 ale poza obszarem zabudowanym, dwóch kółek nie zazdroszczę bo nie ma czego, a prawo jak sam powiedziałeś jest równe dla wszystkich - 50 km/h po mieście, a ten kretyn, który jechał dużo więcej i miał to prawo gdzieś, powinien jeszcze pośmiertnie odpowiadac za zniszczenia toyoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agata napisał:
co ty pleciesz, jaki niewinny?? palant, który ma w du*** przepisy, zasuwa z prędkością dużo ponad obowiązujące prawo to nie niewinny człowiek ale przestępca
hmmm... jestem ciekawa ile razy droga koleżanka jeździła tylko i wyłącznie zgodnie z zasadami /czyt. tak jak nakazują znaki/?? a może w ogóle nie jeździ... byłam dziś na miejscu wypadku /tragedii [*]/ i każdy kto jeździ lipową wie, iż nie ma tam zbyt wiele miejsca na brawurę...(światła, przejścia dla pieszych i świetnie "połatana" droga) po prostu nie ma miejsca na szybką jazdę... proponuję żeby nie generalizować i nie szufladkować bo nie wiesz z jaką prędkością ten chłopak jechał i jeździł - więc może daruj sobie samosąd i oszczędzaj zasób słów /a zginął człowiek - pewnie czyjś syn, może brat, może narzeczony lub mąż... CZŁOWIEK/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styrek sam jestes je*** on sam sie zabil a nie kierowca toyoty jakby jechal wolniej jak prawo nakazuje to nikt by nie zginal samochod mialby szanse zjechac ze skrzyzowania a w najgorszym przypadku doszlo by tylko do kolizji drogowej i zastanow sie co pisze jolopie i nie ublizaj ludziom jak ich nieznasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Esio napisał:
"chamować" musiałeś powiadasz? do szkoły matole. wstyd
Nie ma to jak się włączyć w dyskusję czepiając się jednego błędu co? Każdemu się może zdarzyć. A co do wypadku to prawda jest taka, że motocyklista także przepisy złamał i to głównie jego wina, że zginął a nie został tylko bardziej lub mniej okaleczony, ale wypadek spowodował kierowca Toyoty i zdecydowanie kara się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest tor wyścigowy. Jest coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania - trzeba przewidywać,że ktoś może popełnić błąd. Na tym polega umijętność kierowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby kierowcy samochodów nie wymuszali pierwszeństwa to nie ginełoby tylu ludzi z pasją - motocyklistów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agata napisał:
co ty pleciesz, jaki niewinny?? palant, który ma w du*** przepisy, zasuwa z prędkością dużo ponad obowiązujące prawo to nie niewinny człowiek ale przestępca
Droga Agato, to była odpowiedź na inny post. dodam, że w moim poście umieściłem stwierdzenie, że głupi jak cholera, i ten co jechał i ten co broni podobnych zachowań. czytaj uważniej i będzie lepiej, wierz mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejnego pirata mniej, oby tak dalej to do wakacji będzie na drogach bezpieczniej bo nie będzie na drogach więcej idiotów którzy nazywają się motocyklistami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trn napisał:
A gdzie niby pisze że ponad 100 jechał ? Do kościoła prymitywy lubelskie nie szanujące ludzkiego życia To nie byłą kwestia " nie widziałem" tylko kwestia "zdąrze przed nim przejechać"
litości, czy ty naprawdę masz aż tak zryty mózg że nie widzisz zniszczeń jakich dokonał pseudomotocyklista?? nie potrafi dotrzec do twojego zrytego mózgu że nie trzeba radarów do określenia prędkości tego pseudomotocyklisty?? nie siedziałeś nigdy za kierownicą auta? wiesz, ze skrętu w lewo dokonuje się przy minimalnej prędkości? skoro tego wszystkiego nie wiesz to się nie wypowiadaj proszę, gówniarz zmarnował życie kierowcy toyoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styrek napisał:
Czy was ludzie popier***iło? Jakim prawem oceniacie Motocykliste[*]? Prawo jest takie samo dla wszystkich, obojętnie czy to samochód czy motor! KTO WYMUSIŁ PIERWSZEŃSTWO? Motocyklista czy ten je***y kierowca Toyoty? Ktoś pisze o wyrzutach sumienia? POWINIEN IŚĆ SIEDZIEĆ! ZABIŁ INNEGO UCZESTNIKA RUCHU! Ktoś pisze: na pewno nie jechał (przepisowych) 50 km/h. Jeśli tak piszesz to albo nie masz prawa jazdy i nigdy nie jeździłeś albo tak zazdroscisz dwóch kółek bo nie wierze żebyś sam jeździł PRZEPISOWYMI 50cioma!
byłem, widziałem i powiem jedno. gdyby ten szanowny motocyklista szanował prawo równe dla wszystkich jak to sam określiłeś, Toyota miałaby cały przód a motocyklista pewnie z połamaniem kilku kości teraz popijałby herbatkę w szpitalu. niestety, dochodzenie wykaże, że choć kierowca auta ponosi winę, to gdyby motocyklista jechał ciut wolniej, powiedzmy że te marne 50 km/h mniej, to by żył. na to już kierowca osobówki nie miał wpływu. jeśli prawo jest takie samo dla wszystkich, to co robią durnie na motorach pod pocztą główną w dni wakacyjne, cyrk czy leczą swoje ego? kierowcy osobówek tak się nie zachowują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...